Avtor: zusodrazica Objavljeno: 25. 04. 2015

4. VELIKONOČNA NEDELJA,  26. 4. 2015

Danes je žegnanje pri sv. Marku, kjer bo sv. maša ob 8.30.

Jutri ob 10h bo slovesnost sv. birme. Čeprav ni cerkveni praznik, ste tudi drugi farani lepo povabljeni k tej slovesnosti, ki jo bomo obhajali z novim pomožnim škofom dr. Francem  Šuštarjem.

GODOVI: jutri sv. Cita, v torek sv. Peter Chanel, v sredo sv. Katarina Sienska, v petek sv. Jožef Delavec in prvi maj, začetek šmarnic. Ob 9h bo v Sodražici začetek šmarnic s petimi litanijami, v soboto sv. Atanazij.

Danes teden bo 5. velikonočna nedelja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo v cerkvi. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Ob 14h bodo šmarnice na Sedlu.

Za šmarnice po vaseh se dogovorite.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Ker bo v petek ob 9h začetek šmarnic, bo obhajilo bolnikov povsod približno pol ure kasneje. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Danes je nova Družina, Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja 7h za farane

8.30 sv. Marko za sosesko

10h +Alojz Lušin Žimarice obl.

ponedeljek     10h za birmance

torek      7h +Pavla Rus obl.

19h Sedlo +Pavla in Ludvik Janež

sreda      7h udje bratovščine sv. Uršule

četrtek   19h +Marija in Janez Trhljen

petek     9h +Anton in Marija Zajc obl.

sobota    19h +Marija Lušin Žimarice 3 obl.

nedelja 7h za farane

10h +Edvard Trhlen 1. obl.

14h Sedlo šmarnice