Avtor: zusodrazica Objavljeno: 27. 06. 2015

13. NEDELJAMED LETOM, 28. 6. 2015

Druga maša bo danes ob 9h.

Jutri bo slovesni praznik apostolskih prvakov sv. Petra in Pavla. Sv. maši bosta ob 8h in 19h

GODOVI: v torek prvi mučenci rimske Cerkve, v petek sv. Tomaž ap., v soboto sv. Urh.

Danes teden bo 14. nedelja med letom; nedelja Slovencev po svetu. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za prenovo cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Ker bo v nedeljo sklep oratorija, bodo tri maše ob 7h, 9h in 11h.

Oratorij se začne jutri. Otroci naj vsak dan prihajajo ob določeni uri. S seboj naj prinašajo copate. Sklep oratorija ob prihodnjo nedeljo pri maši ob 11h.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja     7h za farane

9h +Ivan Debeljak obl.

ponedeljek         8h +Drago Novak

19h v zahvalo

torek        7h +Dominik in Ivanka Kovačič

19h Sedlo +Frančiška in Franc Košir obl.

sreda        7h +Jože Kozjan

četrtek      19h +France Košir obl.

petek        7h +Marija in oba Jožeta Gornik Jelovec

sobota      19h +Franc Pirc Sodražica obl.

nedelja     7h za farane

9h +Janez in Anton Lovšin Žimarice obl.

11h +Angela Zabukovec