Avtor: zusodrazica Objavljeno: 29. 08. 2015

22. NEDELJAMED LETOM,  30. 8. 2015

Danes je tudi žegnanje na Sedlu, kjer bo sv. maša ob 8.30. Ob 15h bo pogreb +Ljudmile Lušin.

GODOVI: v torek obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah, v sredo pri nas obletnica posvetitve župnijske cerkve, v četrtek sv. Gregor Veliki, v petek sv. Rozalija, v soboto bl. mati Terezija.

Danes teden bo 23. nedelja med letom – angelska – nedelja. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Soboto po prvem petku molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Verouk ta teden še ne bo. Vpisovanje bo še v soboto od 9. do 10. ure v župnišču.

Ta teden bi najprej v torek ob 9. uri začeli z vračanjem in čiščenjem opreme za cerkev, za kar bi spet prosil pomoč faranov. Po potrebi bo morda še v četrtek in še v prihodnjem tednu.

nedelja     7h za farane

8.30 Sedlo za sosesko

10h +Marija Henigman

15h +Ljudmila Lovšin pogreb

ponedeljek         7h +France in druž. Mihelič Žimarice

torek        7h +Drago Kožar in Ivana Pirc

19h sv. Marko +Simon Lesar 30. d.

sreda        7h +Marija Lovrenčič

19h Sedlo +druž. Zabukovec

četrtek      19h +Ivana Lunder Strmca obl.

petek        7h +France Čampa Zapotok

sobota      19h +Ljudmila Lovšin 7. d.

nedelja     7h za farane

10h +Marija in France Mihelič Jelovec