Avtor: zusodrazica Objavljeno: 5. 09. 2015

23. NEDELJAMED LETOM,  6. 9. 2015

V torek bo praznik Marijinega rojstva ali mala maša. Sv. maši bosta ob 8h in 19h.

GODOVI: v sredo sv. Peter Klaver, v četrtek sv. Nikolaj Tolentinski, v soboto Marijino ime.

Danes teden bo 24. nedelja med letom. Sv. maši bosta spet v cerkvi. Pred jutranjo mašo bo preprost blagoslov, slovesni kasneje. Pri obeh mašah bo tudi zahvalna pesem in darovanje za poravnvo računov.

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

Urnik za verouk je objavljen na oglasni deski in župnijski strani. Od 2. do 5. razreda bo v šolskih prostorih, za ostale v župnijskem domu. Tudi v župnijski dom naj prinašajo s seboj copate. Ta teden bo verouk v ponedeljek ob 17h za 1. razred skupaj s starši v župnijskem domu, v torek za 2., 4. in 5 razred ter v petek za 3. razred. Za ostale ta teden verouka še ne bo.

Od srede naprej bo čiščenje in urejanje opreme v cerkvi, za kar prosim pomoč farane.

nedelja   7h za farane

10h +Marija in France Mihelič Jelovec

ponedeljek       7h +Marija Lovrenčič

19h Sedlo +Ivan Zgonc

torek      8h +Ivana Petrič obl.

19h +Ivana Pirc Žimarice obl.

sreda      7h +Valentin Lušin

četrtek    19h +Ljudmila Pirc 7. d.

petek      7h +Anton Benčina obl.

sobota    19h +Ivanka Levstek

nedelja   7h za farane

10h +Marija Drobnič 1. obl.