Avtor: zusodrazica Objavljeno: 10. 10. 2015

Tedenska oznanila

28. NEDELJA MED LETOM,  11. 10. 2015

Po jutranji maši bo seja ŽPS.

GODOVI: jutri sv. Maksimilijan Celski, v sredo sv. Kalist, v četrtek sv. Terezija Avilska, v soboto sv. Ignacij Antiohijski.

Danes teden bo 29. nedelja med letom in misijonska nedelja. Nabirka bo za potrebe svetovnih misijonov.

Večerne maše v Sodražici bodo ob 18h, na podružnicah pa ob 17h.

V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

Od petka do nedelje bomo imeli obnovo misijona kot duhovno pripravo na diakonsko posvečenje prihodnjo nedeljo ter pomnožeNadškofijski ordinariat molitvijo za duhovne poklice in letošnje diakone. Med sv. mašami in molitvijo bo vedno tudi priložnost za sv. spoved. V petek bo sv. maša z govorom ob 18h, pred mašo rožni venec, po maši ogled filma za mlade in druge ter pogovor z mladimi. V soboto sv. maši z govorom za vse ob 8h in 18h. Ob 9h ura češčenja, popoldne od 15h do 18 molitev pred Najsvetejšim po razporedu. V soboto dopoldne bo program za otroke od 9.30 naprej maša za veroučence. Po večerni maši srečanje za župnijske sodelavce. V nedeljo sv. maši ob 7h in 10h, pred vsako mašo molitev, po jutranji maši srečanje za starše, zakonce, pri maši ob 10h tudi srečanje za starejše s sv. maziljenjem. Po maši še srečanje s starejšimi v župnijskem domu. Letos prosim farane iz zgornjega dela Žimaric nad št. 30, da bi pripravili nekaj peciva in prinesli že v petek ali soboto v župnišče ali župnijski dom.

Za avtobus za diakonsko posvečenje se prijavite ta teden.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane iz Jelovca. Zaradi obnove misijona prosim že v petek dopoldne ali v četrtek.

nedelja          7h za farane

10h +Pavla in France Turk

ponedeljek    7h +Marija Zadnik

17h Sedlo +Edvard Arko obl.

torek             7h +Blaževi Zamostec

17h sv. Marko +Blaž Kos