Avtor: zusodrazica Objavljeno: 7. 11. 2015

Tedenska oznanila

32. NEDELJA MED LETOM – ZAHVALNA,  8. 11.

Pri maši ob 10h bo srečanje in blagoslov zakonskih jubilantov.

GODOVI: jutri je obletnica posvetitve lateranske bazilike v Rimu, v torek sv. Leon Veliki, v sredo sv. Martin, v četrtek sv. Jozafat, v petek sv. Stanislav Kostka.

Danes teden bo 33. nedelja med letom. Ob 10h bo slovesno mašo daroval g. nadškof Stanislav Zore in blagoslovil obnovitvena dela v prenovljeni cerkvi. Lepo vabljeni, da se tako Bogu zahvalimo za uspešno delo pri obnovi cerkve. Po maši bo tudi darovanje za stroške obnove in delitev spominskih podobic.

V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

V tem tednu bo potrebna še kakšna pomoč v pripravi na slovesnost in ureditev cerkve in okolice. Gospodinje iz Sodražice pa prosim, da bi za to slovesnost pripravile nekaj peciva in v petek ali soboto prinesete v župnijski dom. Prav tako prosim za pomoč pri postrežbi po maši ob cerkvi, da se še malo skupaj zadržimo.

Ta konec tedna bosta pri nas dva bogoslovca na pastoralni praksi, kakor tudi v drugih župnijah naše dekanije.

V soboto ob 930 bodo v župnijskem domu pevske vaje za otroški zbor, ob 1030 bodo oratorijske urice. Ob 14h pa bodo vaje za ministrante.

Za čiščenje cerkve prosim naslednjo skupino s CNO, za okrasitev bo poskrbljeno.

nedelja             07.00 za farane

10.00 +Marija Henigman

ponedeljek        07.00 +Rusovi

16.00 Sedlo +Viktor in Frančiška Mihelič

torek                07.00 +Ljudmila Pirc

16.00 sv. Marko +Simon Lesar

sreda               07.00 +France Čampa Zapotok

četrtek             18.00 +Jože Drobnič obl.

petek               07.00 +Ivanka Levstek Pikčeva

sobota             18.00 +Anton Štupica

nedelja             07.00 +Alojzija Košir obl.

10.00 za farane