Avtor: zusodrazica Objavljeno: 28. 11. 2015

Tedenska oznanila

1. ADVENTNA NEDELJA,  29. 11. 2015

Po jutranji maši bo seja ŽPS.

Danes ob 14.00 bo pri Novi Štifti dekanijsko srečanje družin. O družini bo spregovoril g. nadškof Zore, nato bomo molili za ohranitev družinskih vrednot in uspeh referenduma o družini. Tudi sicer smo v tem času povabljeni k molitvi za uspeh referenduma. Lepo vabljeni.

GODOVI: jutri sv. Andrej apostol, v četrtek sv. Frančišek Ksaver, v petek sv. Janez Damaščan, v nedeljo sv. Nikolaj.

Danes teden bo 2. adventna nedelja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Ta teden bo devetdnevnica v čast Brezmadežni, ki bo vsak delavnik ob 18h od ponedeljka do petka v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci.

V petek, ki  bo prvi v mesecu, bo sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu srcu tudi ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. V četrtek bo izpostavljeno Najsvetejše samo pol ure pred mašo za molitev rožnega venca.

V soboto ob 9.30 bodo v župnijskem domu pevske vaje za otroški zbor.

Sveti Miklavž bo tudi letos obiskal otroke in jih obdaril s skromnimi darili. V malo dvorano OŠ bo prispel v soboto ob 17. 00. Da bo dobri mož vedel koliko daril pripeljati s seboj, se do konca meseca novembra še zbirajo prijave. Če bo kdo pozabil na prijavo, naj vseeno pride, bo imel še kakšno darilo v rezervi. Sveti Miklavž se že veseli srečanja z vami in vam sporoča, da bo vesel vsakega prispevka, ki ga boste darovali ob vhodu v dvorano.

Danes je nova Družina in tiskana oznanila.

nedelja      7h za farane

10h +Karel in Marija Košmrlj

ponedeljek  15.30 Sedlo +Alojzija in Ivan Perušek obl.

18h za zdravje

torek         15.30  sv. Marko +France Čampa

18h +Edvard Trhlen

sreda         18h +Slavka Petrič obl.

četrtek      18h +Drago Kožar

petek        7h +Andrej Pust