Avtor: zusodrazica Objavljeno: 12. 12. 2015

Tedenska oznanila

3. ADVENTNA NEDELJA,  13. 12. 2015

GODOVI: Danes sv. Lucija, jutri sv. Janez od Križa.

V sredo bo začetek božične devetdnevnice. V Sodražici bo maša z devetdnevnico ob 18h v kapeli v župnijskem domu. V četrtek ste pol ure pred mašo povabljeni k molitvi rožnega venca. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci.

Danes teden bo 4. adventna nedelja. Skavti nam bodo prinesli luč miru iz Betlehema. Tudi v nedeljo bo pred obema mašama pol ure izpostavljeno SRT in ste povabljeni k molitvi za ohranitev družine, očetovstva in materinstva.

Otroci od 4. razreda naprej bodo ta teden pri veroučnih urah imeli sv. spoved in naj prihajajo v župnijski dom.

V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred Božičem. V soboto bo    spovedovanje od 17.15 in med mašo, v nedeljo od 6.15 in med obema mašama. Na Rakovniku je priložnost za spoved od torka vsak dan od 9. do 12. ter 15. do 19. ure.

V petek ob 16h bo priprava jaslic. Povabljeni dosedanji in tudi novi postavljalci.

V soboto ob 9.30 bodo v župnijskem domu pevske vaje za otroški zbor.

nedelja 7h za farane

10h +Ljudmila Lovšin

ponedeljek      15h +Magdalena Petrič pogreb

torek      7h +Marija Zadnik

15.30 sv. Marko +France Gorše

sreda      18h +Anton Štupica

četrtek   18h +druž. Košir Globel

petek     18h +Jožica Pirc 30. d.

sobota    18h +Jože Pakiž 30. d.

nedelja 7h za farane

10h +Mira Pirc