Avtor: zusodrazica Objavljeno: 9. 01. 2016

Tedenska oznanila

JEZUSOV KRST,  10. 1. 2016

Po jutranji maši bo seja ŽPS.

Danes ob 15. uri bo v župnijskem domu srečanje molitvenih skupin Prenove v Duhu. Srečanje vključuje sv. mašo, slavljenje in molitev nad posamezniki. Lepo vabljeni.

GODOVI: jutri sv. Pavlin Oglejski, v torek sv. Tatjana.

Prihodnjo nedeljo bo god sv. Antona puščavnika –sv. maša v čast sv. Antonu na Strmci bo v soboto ob 9h.

Danes teden bo 2. nedelja med letom. Pri obeh mašah bo nabirka za elektriko in ogrevanje. Za kritje stroškov naj bi v ta namen vsak prispeval vsaj 10 €.

V nedeljo, 17. januarja, bo v župnijski cerkvi v Sodražici pri maši ob 10. uri prepeval zbor Consortium musicum iz Ljubljane pod vodstvom stolnega organista  Gregorja Klančiča. Takoj po maši bo zbor predstavil še krajšo Božično zgodbo,  ki je sestavljena iz priredb priljubljenih slovenskih božičnih pesmi. Vabljeni k sv. maši in poslušanju.

V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

V soboto ob 9.30 bodo v župnijskem domu pevske vaje za otroški zbor. Ob 10.30 bodo oratorijske urice.

nedelja 7h za farane

10h +Ivan Virant obl.

ponedeljek      7h udje bratovščine sv. Uršule

15.30 Sedlo +Angela Zabukovec

torek      7h +Cvetka in Jože Vesel

sreda      7h +Marija in oba Jožeta Gornik

četrtek   18h +Magdalena Petrič 30. d.

petek     7h +Marija Zadnik

sobota    9h Strmca +Jože Pakiž

18h +Milan Matko obl.

nedelja 7h za farane

10h +Marija Kamenšek obl.