Avtor: zusodrazica Objavljeno: 30. 01. 2016

Tedenska oznanila

4. NEDELJA MED LETOM – NEDELJA SVETEGA PISMA,  31. 1. 2016

V torek bo zadnji božični praznik – Gospodovo darovanje ali svečnica. Sv. maši bosta ob 8h in 18h. Pri obeh mašah bo tudi blagoslov sveč.

GODOVI: Danes sv. Janez Bosko, jutri sv. Brigita, v sredo sv. Blaž, pri maši bo mogoče prejeti blagoslov na priprošnjo sv. Blaža, v petek sv. Agata, v soboto sv. japonski mučenci.

Danes teden bo 5. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

V sredo bo pri nas mesečna konferenca dekanijskih duhovnikov. Ob 9.30 bo somaševanje v cerkvi.

Četrtek bo zadnji pred začetkom postnega časa – v Sodražici bo dopoldansko češčenje Svetega Rešnjega Telesa in spovedovanje; sv. maši bosta ob 8h in 10h, v vmesnem času bo izpostavljeno Najsvetejše.

Petek  bo prvi v mesecu. Sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu bo ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Pobožnost v čast Marijinemu brezmadežnemu Srcu bo tudi v nedeljo ob 14h   v kapeli.

nedelja     7h za farane

10h +Marija in Anton Klun obl.

ponedeljek         7h udje bratovščine sv. Uršule

16.00 Sedlo v zahvalo za zdravje

torek        8h +Magdalena Petrič

18.00 +Marija Henigman

sreda        9.30 +Ivanka Gornik

četrtek      8h +Nežka in France Vesel

10.00 +Olga Fister

petek        7h +France Levstek CMŠ

sobota      18h +Pavla in France Turk

nedelja     7h za farane

10h +Janez in Marinka Knavs obl.