Avtor: zusodrazica Objavljeno: 6. 02. 2016

Tedenska oznanila

5. NEDELJA MED LETOM,  7. 2. 2016

Ob 14h bo v kapeli pobožnost v čast Marijinemu brezmadežnemu Srcu v pripravi na romanje milostnega kipa iz Fatime po slovenskih župnijah (spoznavanje fatimskih dogodkov, rožni venec in litanije pred Najsvetejšim).

Jutri bo slovenski kulturni praznik.

V sredo bo pepelnica – začetek postnega časa; sv. maša s pepelenjem bo ob 18h v cerkvi. Začnimo postni čas spokornosti s številno udeležbo. Udeležijo naj se tudi otroci, zlasti prihodnji birmanci. Ta dan je strogi post.

Postna postava.

GODOVI: v torek sv. Apolonija, v sredo sv. Sholastika, v četrtek Luršla Mati Božja.

Danes teden bo 1. postna nedelja. Ob 15h bo sv. maša v čast Lurški Materi Božji na Sedlu in križev pot.

V sredo ob 19h bo v župnijskem domu sestanek s ključarji. Govorili bomo o stanju zvonika.

V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom. Molili bomo križev pot in rožni venec.

nedelja 7h za farane

10h +Janez in Marinka Knavs obl.

ponedeljek      7h +Oto Fartek in starši Vesel

16.00 Sedlo +Marija Oražem obl.

torek      7h +Anton in Marija Čopar obl.

16.00 sv. Marko +druž. Marolt Sinovica

sreda      18h +Alojz Lušin Zapotok

četrtek   18h +Ljudmila Lovšin

petek     7h +Jerca Šilc obl.

sobota    18h +Ivanka Gornik 1. obl.

nedelja 7h za farane

10h +Andrej Vovko