Avtor: Administrator Objavljeno: 12. 03. 2016

Tedenska oznanila

5. POSTNA – TIHA NEDELJA,  13. 3. 2016

Ob 14h bo križev v župnijski cerkvi.

V soboto bo sv. Jožef - slovesni praznik. Sv. maši bosta ob 8h in 18h. Zvečer bo praznična in ne nedeljska maša.

GODOVI: v sredo sv. Hilarij, v petek sv. Ciril Jeruzalemski.

Danes teden bo 6. postna – cvetna nedelja. Ob 10h bo blagoslov zelenja in butaric na pokopališču, zjutraj pred mašo v cerkvi.

V četrtek bo srečanje za starejše. Ob 18h bo sv. maša, eno uro  pred mašo (17h) bo ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom in križev pot ter priložnost za sv. spoved, po maši družabno srečanje.

Petek  bo cvetni petek spomin Žalostne Matere Božje. Ob 9h bo sv. maša na Strmci v čast Žalostni Materi Božji, zjutraj ne bo maše.

V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred veliko nočjo. V soboto bo spovednik od 1730 in med mašo, v nedeljo od 615 in med obema mašama. Tudi otroci bodo jutri iv v torek pri veroučnih urah imeli sv. spoved in naj prihajajo v župnijski dom.

Danes se tudi začenja radijski misijon na Radiu Ognjišče. V petek bo ves dan priložnost za sv. spoved v Ribnici.

nedelja 7h za farane

10h +Pavla Turk obl.

14.00 križev pot v župnijski cerkvi

ponedeljek      7h +Marija in Jakob Mihelič

17.00 Sedlo +druž. Janež Globel 13

torek      7h +Jožef Merhar

sreda      7h +Jože Mohar obl.

četrtek   18h +Jože Levstek

petek     9h Strmca +Marija Kavčič 1. obl.

sobota    8h +Frančiška Lušin 7. d.

18.00 +Karolina Oražem

nedelja 7h za farane