Avtor: Administrator Objavljeno: 28. 05. 2016

Tedenska oznanila

9. NEDELJA MED LETOM,  29. 5. 2016

Druga maša bo ob 19h. Ob 14h bodo šmarnice s petimi litanijami na Sedlu.

GODOVI: jutri sv. Kancijan, v torek obiskanje Device Marije in sklep šmarnic, v sredo sv. Justin.

V petek  bo praznik Srca Jezusovega in prvi petek. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. V petek bo sv. maš s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. V soboto bo Marijino Brezmadežno Srce. Molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Danes teden bo 10. nedelja med letom.

Ti dnevi bodo tudi priprava na sprejem romarskega kipa Marije iz Fatime, ki bo v naši župniji v nedeljo od 17. ure, ob 19.30 bo sv. maša in posvetitev župnije Marijinemu brezmadežnemu srcu in nato procesija k Novi Štifti. Dopoldne bo maša samo ob 10h. Preberite tudi v tiskanih oznanilih in vabljeni, da se v velikem številu udeležite tega slavja, ko Marija iz Fatime kot romarica prihaja med nas.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zamostca.

nedelja 7h za farane

19h +Branko Kovačič obl.

ponedeljek      7h +Janez Vesel

19h Sedlo +Marija in Ivan Oražem

torek      7h +Vida Adamič

sreda      7h +Andrej Benčina obl.

četrtek   19h +Drago Kožar obl in za zdravje

petek     7h +Stanislav Čampa Globel obl.

sobota    19h +Tine Lušin 1. obl.

nedelja 10h za zdravje

19.30 za farane – fatimska procesija k Novi Štifti