Avtor: Administrator Objavljeno: 4. 06. 2016

10. NEDELJA MED LETOM,  5. 6. 2016

Danes ob 17h bo pri nas sprejem romarskega kipa Marije iz Fatime, ob 19.30 bo sv. maša in posvetitev župnije Marijinemu brezmadežnemu srcu in nato procesija k Novi Štifti. Preberite tudi v tiskanih oznanilih in vabljeni, da se v velikem številu udeležite tega slavja, ko Marija iz Fatime kot romarica prihaja med nas.

GODOVI: v sredo sv. Medard, v četrtek sv. Primož in Felicijan, v soboto sv. Barnaba.

Danes teden bo 11. nedelja med letom.

V tem mesecu smo še bolj povabljeni k duhovni pripravi na novo mašo, k molitvi za novomašnika in duhovne poklice zlasti ob koncih tedna. V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom. Tudi v petek bo maša zvečer ob 19h. Pol ure pred mašo bo tudi v petek in soboto izpostavljeno SRT in molitev rožnega venca, prav tako ob nedeljah pred obema mašama. Lepo vabljeni k čim večji udeležbi. Ta teden pa bomo ob tem tudi sklenili letošnje veroučno leto, da se tudi otroci in njihovi starši vsaj kdaj pridružijo molitvi za novomašnika, in po mašah bomo razdelili spričevala: v četrtek za 3. in 8. razred, v petek za 1., 6. in 7. razred in v soboto za 2., 4. in 5. razred. V torek bo samo še veroučna ura za 5. razred.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zamostca - Podgora.

nedelja     10h za zdravje

19.30 za farane – fatimska procesija k Novi Štifti

ponedeljek         7h +Jože in Ivana Mohar

19h Sedlo +Ana Vesel obl.

torek        7h +Jožefa Kotar

19h sv. Marko +Alojz Lušin Zapotok

sreda        7h +druž. Oblak Zamostec

četrtek      19h +Jože Belaj obl.

petek        19h +Marija Petrič

sobota      19h +Ivan Prijatelj 30. d.

nedelja     7h za farane

10h +Oblakovi in Kosovi