Avtor: Administrator Objavljeno: 14. 06. 2016

11. NEDELJA MED LETOM,  12. 6. 2016

GODOVI: jutri sv. Anton Padovanski, v sredo sv. Vid.

Danes teden bo 13. nedelja med letom. Pri maši ob 10h bo srečanje za starejše in bolne, med mašo bo tudi sv. maziljenje, že ob 930 priložnost za sv. spoved. Maševal bo g. Miro Šlibar, po maši bo še družabno srečanje v župnijskem domu. Za to srečanje prosim farane iz Jelovca, Peska in Hoste, da bi pripravili nekaj peciva. Prinesli naj bi v soboto po maši ali v nedeljo zjutraj.

V petek ob 19h bo v Ribnici za našo dekanijo slavnostna maša ob 25. obletnici samostojne države in nato proslava. Lepo vabljeni.

Ob koncu tedna spet vabljeni k molitvi za novomašnika in nove duhovne poklice. V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom. v petek bo maša zjutraj in pred mašo molitev, v soboto ob 18.30 molitev pred Najsvetejšim in v nedeljo pred obema mašama.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zapotoka.

nedelja 7h za farane

10h +Oblakovi in Kosovi

ponedeljek      16h +Ladislav Drobnič pogreb

19h Sedlo +Dušan Gorzorolli

torek      7h +Marija in Janez Poljanec

sreda      7h +Katarina Mestek 30. d.

četrtek   19h +Peter in druž. Perušek

petek     7h +Franc Pirc Sodražica obl.

sobota    14.30 za srečen zakon

19h +Adolf Zadnik obl.