Avtor: Administrator Objavljeno: 18. 06. 2016

12. NEDELJA MED LETOM,  19. 6. 2016

Pri maši ob 10h bo srečanje za starejše in bolne, med mašo bo tudi sv. maziljenje, že ob 930 priložnost za sv. spoved, po maši še družabno srečanje v župnijskem domu.

GODOVI: v torek sv. Alojzij, v sredo sv. Janez Fisher  in Tomaž More, v petek praznik rojstva Janeza Krstnika.

V soboto bo državni praznik dan državnosti. Te dni smo ob 25. obletnici samostojne države še posebej povabljeni k molitvi za domovino in k 24 urnemu postu za domovino. Na praznični dan v soboto ob 20,30 bo na Trgu republike v Ljubljani praznovanje »Za mojo Slovenijo«. Bogat kulturni program bo zaključil z molitvijo za domovino ljubljanski nadškof in metropolit g. Stanislav Zore.

Danes teden bo 13. nedelja med letom. Mašni obrazec bo za domovino. Ker bo ob 10h glavna prireditev na trgu ob tržnem dnevu, bo druga maša ob 9h. V nedeljo se bo tudi letos predstavilo nekaj članov, ki bodo v skupini pota nekaj tednov v pomoč slovenskim misijonarjem na Madagaskarju.

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom za novomašnika in nove duhovne poklice in za domovino, kakor tudi v petek (maše ob petkih bodo zvečer), soboto in nedeljo pol ure pred mašami. V zadnjih tednih se nam bodo določene dni pridružili tudi nekateri duhovniki iz naše župnije, ki bodo darovali sv. mašo in pred mašo na voljo za sv. spoved. Tako bo ta teden v petek maševal g. Ivan Mihelič, v soboto pa g. Tone Košir.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Zapotoka.

nedelja     7h za farane

10h +Ivan Virant in Mira Pirc

ponedeljek         7h +Lado Drobnič 7. d.

19h Sedlo +Alojz Zabukovec

torek        7h +Dušan Gačnik

19h sv. Marko +Slavka Benčina obl.

sreda        7h +Angela in druž. Pintar

četrtek      19h +starši Kovačič in Zdenka Arko