Avtor: Administrator Objavljeno: 17. 12. 2016

4. ADVENTNA NEDELJA, 18. 12. 2016

Ves teden bo božična devetdnevnica ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci. V četrtek bo pol ure pred mašo molitev rožnega venca
GODOVI: v sredo sv. Peter Kanizij, v petek sv. Janez Kancij, v soboto Adam in Eva.
V petek bo priložnost za zakramente za bolnike na domu. Kdor bi želel prejeti zakramente doma, sporočite.

V soboto bo sveti večer pred božičnim praznikom, v nedeljo bo božič, Gospodovo rojstvo. V soboto ob 17h bo večerna maša svetega večera namenjena predvsem otrokom in starejšim, ki se težko udeležijo polnočnice. Ob 18h obhajajmo sveti večer v družinah. Ob pol noči bo slovesna polnočna maša. Pol ure pred mašo bo zbor zapel božično zgodbo v kantati: Zbudi se, Jeruzalem. Pri maši pojemo ljudske božične pesmi. Lepo vabljeni že ob 23.30. Zorna maša božičnega praznika bo ob 8h na Sedlu, dnevna maša ob 10h v Sodražici.

Na Rakovniku je priložnost za spoved vsak dan od 9. do 12. ter 15. do 19. ure.

Danes je božična Družina, ki je dvojna številka in je tudi v prosti prodaji (3,80 € - naslovna slika iz naše cerkve), Misijonska obzorja in tiskana oznanila.

Tukaj je že luč miru iz Betlehema. Na voljo so tudi sveče. Prav tako je na voljo kadilo in blagoslovljena voda.

nedelja 7h za farane

10h +France Arko

ponedeljek 15.30 Sedlo +druž. Zabukovec

18h +Anton in Marija Lovrenčič

torek         15.30 sv. Marko +Marija Arko 30. d.

18h +Miha Čampa

sreda         18h +druž. Košir Globel