Avtor: Administrator Objavljeno: 30. 01. 2017

4. NEDELJA MED LETOM – NEDELJA SVETEGA PISMA,  29. 1. 2017

V četrtek bo zadnji božični praznik – Gospodovo darovanje ali svečnica. Sv. maši bosta ob 8h in 18h. Pri obeh mašah bo tudi blagoslov sveč. Pol ure pred jutranjo mašo bo izpostavljeno sveto Rešnje telo.

GODOVI: v torek sv. Janez Bosko, v sredo sv. Brigita, v petek sv. Blaž, pri maši bo mogoče prejeti blagoslov na priprošnjo sv. Blaža.

Danes teden bo 5. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. Sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu bo ob 7h, pri maši bo mogoče prejeti tudi blagoslov na priprošnjo sv. Blaža. Čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Verouka v četrtek na praznik ne bo, tudi otroci naj se udeležijo sv. maše.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino s Podgorske c. V petek ob16h pa bo dobrodošla pomoč pri pospravljanju jaslic.

Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja     7h za farane

10h +Miha Čampa