Avtor: Administrator Objavljeno: 28. 04. 2018

5. VELIKONOČNA NEDELJA,  29. 4. 2018

Danes je žegnanje pri sv. Marku, kjer bo sv. maša ob 8.30.
V torek bo sv. Jožef Delavec in prvi maj, začetek šmarnic. Ob 9h bo v Sodražici sv. maša in začetek šmarnic.
V Sodražici bodo ob delavnikih šmarnice med mašami, vsak dan pa bodo šmarnice za otroke ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Tudi na podružnicah bodo med mašami šmarnice, pri kapelicah pa, kakor se boste dogovorili.
GODOVI: Danes sv. Katarina Sienska, v sredo sv. Atanazij, v četrtek sv. Filip in Jakob ap., v petek sv. Florijan, zavetnik gasilcev. Maša v čast sv. Florijanu bo v soboto ob 18h na Gori za vsa gasilska društva iz sodraške občine.
Danes teden bo 6. velikonočna nedelja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu zjutraj ob 7h in zvečer ob 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Tudi ob delavnikih bodo odslej maše v cerkvi.
Verouk bo ta teden v četrtek in petek (3., 4., 6. in 8. razred)
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zavode.

nedelja      7h za farane
           8.30 sv. Marko za sosesko
           10h +Miroslav in starši Košir obl.
ponedeljek za zdravje
torek  9h +Danilo Peteh
sreda           udje bratovščine sv. Uršule
četrtek       19h +Ludvik Vesel 30 d.
petek  7h +Ivan in Anica Adamič
           19h +v čast Svetemu Duhu
sobota 19h +starši Kovačič in Zdenka Arko
nedelja      7h za farane
           10h +Božidar in Marta Urh obl.