Avtor: Administrator Objavljeno: 1. 09. 2018

22. NEDELJA MED LETOM,  2. 9. 2018

V soboto bo praznik Marijinega rojstva ali mala maša. Sv. maši bosta ob 8h in 19h.
GODOVI: jutri sv. Gregor Veliki, v torek sv. Rozalija, v sredo sv. mati Terezija.

Danes teden bo 23. nedelja med letom. Po jutranji maši bo seja ŽPS. Ob 10h bo maša v čast sv. Hubertu z Zvezo lovskih družin Kočevje.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Globeli. Ker je v soboto praznik, prosim že v petek.

Verouka ta teden še ne bo. Vpisovanje bo še v petek od 17. do 18. ure v župnišču. Urnik za verouk bo objavljen prihodnji teden.

nedelja    7h za farane
          10h +Pavla Knavs obl.
ponedeljek      7h +Ludvik Vesel
          19h Sedlo +Ivan Mihelič Podklanec
torek        7h +Marija Hočevar 1. obl.
          19h sv. Marko udje bratovščine sv. Uršule
sreda 7h +Janez Levstek
četrtek     19h +Ljudmila Lovšin obl.
petek 7h za duhovne poklice
          19h +Majda Košir
sobota     8h +Draga in Drago Kožar
          19h +Rudolf Indihar
nedelja    7h +Anton Benčina obl.
          10h za farane