Avtor: Administrator Objavljeno: 28. 01. 2019

3. NEDELJA MED LETOM – NEDELJA SVETEGA PISMA,  27. 1. 2019

Popoldne bo od 14h do 17h v kapeli v župnijskem domu mini svetopisemski maraton – triurno branje Svetega pisma.
V soboto bo zadnji božični praznik – Gospodovo darovanje ali svečnica. Sv. maši bosta ob 8h in 18h. Pri obeh mašah bo tudi blagoslov sveč.
GODOVI: jutri sv. Tomaž Akvinski, v četrtek sv. Janez Bosko, v petek sv. Brigita.
Danes teden bo 4. nedelja med letom in god sv. Blaža. Po obeh mašah bo mogoče prejeti tudi poseben blagoslov na priprošnjo sv. Blaža. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Nabirka bo za potrebe cerkve.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maš s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 18h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja      7h za farane
           10h +France in Marija Plos
           15.30 +Alojzija Vesel pogreb

ponedeljek 7h +Nežka Mihelič Žimarice
           16h Sedlo +starši Janež Globel 5
torek  7h +druž. Matko
           15h +Silvestra Arko pogreb
sreda   7h +Jure Marolt
četrtek       18h +Stanko Starc 30 d.
petek  7h v zahvalo
           18h +Danica Kovačič
sobota 8h +Majda Košir
           18h +Alojzija Vesel 7. d.
nedelja      7h za farane
           10h v zahvalo