Avtor: Administrator Objavljeno: 6. 04. 2019

5. POSTNA – TIHA NEDELJA,  7. 4. 2019

Danes lahko vzamete oljko za blagoslov na cvetno nedeljo. Darovi so namenjeni za obnovo primorskih cerkva.
Popoldne bo duhovna obnova za birmance. Ob 14h bo križev pot v župnijski cerkvi za vse, nato pričevanje g. Mitje Rudolfa (včasih odvisnik, danes mož in oče, kristjan, pričevalec) tudi za vse, nato nadaljevanje z birmanci do 18,15.
GODOVI: v četrtek sv. Stanislav, v soboto sv. Martin.
Danes teden bo 6. postna – cvetna nedelja. Ob 10h bo blagoslov zelenja in butaric na pokopališču, zjutraj pred mašo v cerkvi.
V četrtek bo srečanje za starejše. Ob 19h bo sv. maša, eno uro  pred mašo (18h) bo ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom in križev pot ter priložnost za sv. spoved.
V petek bo cvetni petek spomin Žalostne Matere Božje. Na Strmci bo maša v čast Žalostni Materi Božji bo ob 9h. Zjutraj ne bo maše.
V soboto od 10h do 13h bo v župnijskem domu velikonočna delavnica za manjše in večje otroke – izdelovanje butaric. (material)
V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred veliko nočjo. V soboto bo tudi Ribniški Pasijon v Sodražici ob 19h v športni dvorani, zato bo maša že ob 17.30 in spovedovanje od 17h in med mašo, v nedeljo od 6.15 in med obema mašama. V velikem tednu ne bo več spovednika od drugod.
Danes se tudi začenja radijski misijon na Radiu Ognjišče. V petek bo ves dan priložnost za sv. spoved v Ribnici.
Za čiščenje bi prišli po cvetni nedelji.

nedelja      7h za farane
           10h +Franc Turk Zavrti obl.
           14h križev pot v župnijski cerkvi
ponedeljek 7h +Marija Marolt
           18h Sedlo +France Arko
torek  7h +Vera Košir
           18h sv. Marko +Blaž Kos
sreda   7h +Marija Fajdiga
četrtek       19h +Anton Štupica obl.
petek  9h Strmca +Stane Starc
sobota 17.30 +starši Kovačič in Zdenka Arko