Avtor: Administrator Objavljeno: 6. 06. 2020

SVETA TROJICA, 7. 6. 2020

V četrtek bo zapovedani praznik sv. Rešnje telo in kri. Sv. maši bosta ob 8h in 19h v Sodražici, ter ob 17.30 na Gori. Pol ure pred jutranjo mašo bo molitev pred Najsvetejšim zakramentom. Poskrbite, da se bodo tudi otroci udeležili sv. maše.
GODOVI: jutri sv. Medard, v torek sv. Primož in Felicijan, v soboto sv. Anton Padovanski.

Danes teden bo 11. nedelja med letom in zunanja slovesnost praznika sv. Rešnjega telesa. Zaradi posebnih razmer procesije ne bo. Počastitev SRT bo po jutranji maši v cerkvi.
Ta teden bodo zadnje veroučne ure s spovedjo od 4. do 8. razreda. V ponedeljek ob 17h 4. in 6. razred, ostali v torek. Prvoobhajanci se bodo še do konca junija pripravili na prejem prvega sv. obhajila, ki bo v soboto, 27. junija.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim farane s Kurirske ulice.
Tudi letos bo po prazniku SRT od petka do sobote nočno češčenje pred Najsvetejšim zakramentom. V petek bo sv. maša z litanijami Srca Jezusovega ob 20h. Nato bo češčenje, sklep bo v soboto ob 7h s sv. mašo.

nedelja      7h za farane
           10h +druž. Arko Globel
ponedeljek 7h udje bratovščine sv. Uršule
           19h Sedlo živi in mrtvi iz druž Zabukovec
torek  7h +Franc Pirc Sodražica obl.
           19h sv. Marko +Alojz Lušin Zapotok 32
sreda   7h v čast Mati Božja v dober namen