Avtor: Administrator Objavljeno: 25. 09. 2020

OZNANILA 27. 9 .2020

26. NEDELJA MED LETOM, 27. 9. 2020

GODOVI: Danes sv. Vincencij Pavelski , jutri sv. Venčeslav, v torek sv. nadangeli Mihael, Gabrijel in Rafael, v sredo sv. Hieronim, v četrtek sv. Terezija Deteta Jezusa , v petek sv. angeli varuhi.
Danes teden bo 27. nedelja med letom – rožnovenska nedelja. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe cerkve. Pred jutranjo mašo bo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo. Po jutranji maši bo seja ŽPS.
V mesecu oktobru bo, poleg četrtka, sveto Rešnje telo izpostavljeno tudi ob sobotah (pol ure pred mašo) in ob nedeljah (pol ure prej jutranjo mašo) za molitev rožnega venca.
V ponedeljek, torek in sredo v Sodražici ne bo maše. V sredo zvečer bo maša na Sedlu.
V četrtek bo maša že ob 18h zaradi občinske prireditve, v molitveni uri ob 17h bomo pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice in z molitvijo rožnega venca začeli mesec rožnega venca.
Petek bo prvi v mesecu, sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu bo ob 19h, pol ure pred mašo bo molitev rožnega venca, zjutraj ne bo maše. Ta mesec, na prvi petek ne bo rednega obhajila bolnikov na domu, kdor bi želel obhajilo prejeti lahko pokliče Jana (041 212 517) in se podrobneje dogovorite. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Verouk za 8. razred bo ta teden v ponedeljek ob 16h, za 9. razred pa ravno tako v ponedeljek, in sicer ob 17h. Za 3. in 4. razred boste starši dobili gradiva po e-pošti. Za ostale razrede bo verouk po rednem urniku.
Ribniški skavti vabijo k vpisu nove člane, več informacij dobite na oglasni deski zunaj in tudi na letakih zadaj v cerkvi.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosimo prvo skupino iz Zapotoka (dogovorite se z Janom ali Blažem).

MAŠNI NAMENI
nedelja     7h za farane
                 8.30 (sv. Marko) +Ivan Čampa
                10h  v čast bl. Antonu Martinu Slomšku
sreda       18h (Sedlo)
+Jožica Virant obl.
četrtek     18h +Marija in Leopold Lovšin
petek       19h +Franci Kelc 7. d.
sobota     1730 (Gora) za zdravje
                19h +Marija Vesel 30. d.