Avtor: Administrator Objavljeno: 9. 01. 2021

oznanila 10. 1. 2021

JEZUSOV KRST, 10. 1. 2021

Danes je praznik Jezusovega krsta. V bogoslužju se konča božični čas. Od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi. Ob 10h bo prenos svete maše iz Maribora na radiju Ognjišče.
GODOVI: Jutri sv. Pavlin Oglejski
Danes teden bo 2. nedelja med letom, od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi. Nabirka v nabiralnikih bo za ogrevanje in elektriko
Maša z udeležbo ljudstva bo ta teden, zaradi župnikovega okrevanja samo v ponedeljek. Če pride do spremembe bo sproti oznanjeno.
Uradne ure v župnijski pisarni bodo v sredo popoldne od 16h do 18h ali po dogovoru (071 243 266). Župnijska pisarna je odprta za srečanje z eno osebo ali eno družino, obvezna je uporaba maske ter razkužitev rok pred obiskom in po njem.
Župnijska cerkev je odprta vsak dan od 9. do 17. ure. Za obisk upoštevajte državna navodila ter navodila škofov.
V cerkvi zadaj je na voljo še nekaj Marijanskih koledarjev ter žepnih koledarčkov. Prav tam je še vedno tudi gradivo za trikraljevsko akcijo, dar za misijone lahko oddate v nabiralnik.

MAŠNI NAMENI
nedelja       za farane
                  14h sv. Marko pogreb +Marija Bartol
ponedeljek  15h pogreb +Marija Gumilar
                   17h +Bogdan Adamič 1. obl.
torek            za zdravje
                   15h pogreb +Anton Žlindra
sreda          +Alojz Lušin Žimarice
                   15h pogreb +Janez Pajnič
četrtek        +Milan Matko obl.
petek          +druž. Kamenšek
sobota        9h +Franc Lavrič 7. d.
nedelja       za farane