Avtor: Administrator Objavljeno: 16. 01. 2021

oznanila 17. 1. 2021

2. NEDELJA MED LETOM, 17. 1. 2021

Danes je 2. nedelja med letom, od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi. Nabirka v nabiralnikih v cerkvi bo namenjena za ogrevanje in elektriko. Ob 10h bo na prvem programu nacionalne televizije prenos sv. maše iz mariborske stolnice.
GODOVI: Danes sv. Anton Puščavnik, jutri sv. Marjeta Ogrska, v sredo sv. Fabijan in Sebastijan (Boštjan), v četrtek sv. Neža, v petek sv. Vincencij.
Danes teden bo 3. nedelja med letom, nedelja božje besede, od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi. Popoldne od 16h do 18h bo preko spleta potekal mini svetopisemski maraton iz naše župnije.
Jutri v ponedeljek bo začetek tedna molitve za edinost kristjanov.
V soboto ob 19h se začne vseslovenski svetopisemski maraton, več informacij na spletni strani https://www.svetopisemskimaraton.si.
Uradne ure v župnijski pisarni bodo v sredo od 16h do 18h, v soboto od 1030 do 1130 ter po dogovoru (071 243 266).
V cerkvi zadaj je na voljo še nekaj Marijanskih koledarjev ter žepnih koledarčkov. Prav tam je še vedno tudi gradivo za trikraljevsko akcijo, dar za misijone lahko oddate v nabiralnik.

MAŠNI NAMENI
nedelja        za farane
ponedeljek  udje bratovščine sv. Uršule
                     17h +Marija Gumilar 7. d.
torek            +Dominik Bartol
sreda           po namenu
četrtek         +France Cvar
                     14h pogreb +Darinka Mihelič
                     17h +Janez Pajnič 7. d.
petek          +Ludvik Pajnič
                     14h pogreb +Ludvik Zajc
                     17h +Andrej Drobnič 30. d.
sobota        +Ivanka Štupica obl.
nedelja        za farane
                     15h pogreb +Anica Ilc