Avtor: Administrator Objavljeno: 22. 01. 2021

oznanila 24. 1. 2021

3. NEDELJA MED LETOM – NEDELJA BOŽJE BESEDE, 24. 1. 2021

Danes je 3. nedelja med letom, nedelja božje besede, od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi. Ob 10h bo na prvem programu nacionalne televizije prenos sv. maše iz mariborske stolnice. Popoldne od 16h do 18h bo preko spleta potekal mini svetopisemski maraton iz naše župnije na povezavi.
GODOVI: Danes sv. Frančišek Saleški, jutri bo praznik spreobrnitve apostola Pavla, v torek škofa sv. Timotej in Tit, v sredo sv. Angela, v četrtek sv. Tomaž Akvinski.
Danes teden bo 4. nedelja med letom ter sklep meseca verskega tiska, od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi.
Jutri v ponedeljek bo tudi sklep tedna molitve za edinost kristjanov.
Vseslovenski svetopisemski maraton poteka še do petka, več informacij na spletni strani https://www.svetopisemskimaraton.si.
Uradne ure v župnijski pisarni bodo v sredo popoldne od 16h do 18h ter po dogovoru (071 243 266).
Do konca meseca bo, v cerkvi zadaj, še vedno na voljo gradivo za trikraljevsko akcijo, prav tam je na voljo še nekaj Marijanskih koledarjev.

MAŠNI NAMENI
nedelja        za farane
                    15h pogreb +Anica Ilc
ponedeljek  po namenu za spreobrnjenje
torek           17h +druž. Levstik in Brinjšek, Črnec
sreda          17h +Jože Perušek
četrtek       15h pogreb +Angela Indihar
                    17h +Darinka Mihelič 7. d.
petek          17h +Ludvik Zajc 7. d.
sobota        9h +Anton in Marija Klun obl.
nedelja        za farane