Avtor: Administrator Objavljeno: 27. 02. 2021

oznanila 28. 2. 2021

2. POSTNA NEDELJA, 28. 2. 2021

GODOVI: V torek sv. Neža Praška, v sredo sv. Kunigunda, v četrtek sv. Kazimir.
Danes teden bo 3. postna nedelja. Za nedeljske maše v soboto zvečer in obe v nedeljo se je zaradi omejitve števila potrebno prijaviti. Nabirka prve nedelje bo za obnovo v župnišču.
Verouk bo še na enak način kot doslej, razen za prvoobhajance in birmance. Za pripravo na ta zakramenta bo verouk skupaj s starši povezan s sv. mašo, ob sobotah bo ob 9h maša samo za družine prvoobhajancev povezan s katehezo. Za družine birmancev pa bo ob ponedeljkih ob 17h maša s katehezo vsak drugi teden – jutri za 8. razred, naslednji teden za 9. razred. Za ostale vernike bo maša tudi ob 18h.
Ob delavnikih bodo maše ob 18h v cerkvi.
Petek bo prvi v mesecu, sv. maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu bo ob 18h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice. Spet bo možno tudi obhajilo na domu in sicer že v četrtek od Zapotoka do Sodražice, v petek pa preostale vasi. Kdor še ne želi obiska, naj sporoči, prav tako kdor bi še na novo želel prejemati zakramente na domu.
Župnijska pisarna bo odprta v soboto od 9h do 10h, ali po dogovoru.

MAŠNI NAMENI

nedelja    7h     za farane                                (potrebna prijava)
                10h +druž. Oražem Jelovec           (potrebna prijava)

ponedeljek      17h družine birmancev po namenu
                        18h +France Levstek 7. d.
torek                18h +Majda Brinšek 30. d.
sreda               18h +Slavka Drobnič 30. d.
četrtek             18h +Stane Cvar 7. d.
petek               18h +Marija Gumilar
sobota             9h družine prvoobhajancev udje bratovščine sv. Uršule
                       18h +Marija Okorn 30. d.       (potrebna prijava)

nedelja            7h za farane                    (potrebna prijava)