Avtor: Administrator Objavljeno: 20. 03. 2021

oznanila 21. 3. 2021

5. POSTNA - TIHA NEDELJA, 21. 3. 2021

Danes lahko vzamete oljko za blagoslov na cvetno nedeljo. Darovi so namenjeni za obnovo primorskih cerkva. Danes se začenja tudi 16. radijski misijon na Radiju Ognjišče.
V četrtek bo slovesni praznik Gospodovo oznanjenje in materinski dan. Takrat se tudi sklene teden družine. Sv. maši bosta ob 8h ter 18h.
Danes teden bo 6. postna - cvetna nedelja. V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred veliko nočjo – v soboto od 1730 in med mašo, v nedeljo od 630 in med mašami. Da se vas bo lahko več udeležilo, bo še ena maša ob 845. Na začetku vsake maše bo blagoslov zelenja, zunaj blagoslova nebo. Za vse nedeljske maše v soboto zvečer in vse tri v nedeljo je zaradi omejitve števila obvezna prijava.
V ponedeljek (9.r) in torek (8.r) bo spovedovanje družin birmancev.
V četrtek in petek bo obhajilo bolnikov na domu za veliko noč.
Na spletni strani ali na oglasni deski lahko preberete navodila škofov za obhajanje velike noči 2021, v nedeljo bodo tudi nova tiskana oznanila z navodili za našo župnijo.
Župnijska pisarna bo odprta v sredo od 15h do 1630 ali po dogovoru.
Čiščenje cerkve bo spet potrebno po cvetni nedelji, v začetku velikega tedna,  za takrat prosim naslednjo skupino iz Globeli.

nedelja       7h za farane                               (potrebna prijava)
                   10h +druž. Novak Zavoda         (potrebna prijava)
ponedeljek 17h družine birmancev +Marja, Ana Francelj, Ana Mihelič
                    18h +France Levstek 30. d.
torek           17h družine birmancev +Marija Hrženjak
                    18h +Stane Cvar 30. d.
sreda          18h +Ivan in Marija Mihelič
četrtek        8h +Marija Mihelič Jelovec 6