Avtor: zusodrazica Objavljeno: 14. 07. 2012

15. NEDELJA MED LETOM 15. 7. 2012

GODOVI: Danes sv. Bonaventura, jutri Karmelska Mati Božja, v torek sv. Aleš, v sredo sv. Miroslav, v petek sv. Marjeta.
Danes teden bo pri nas slovesni praznik zavetnice župnije sv. Marije Magdalene – farno žegnanje; pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije.
Celodenevno češčenje Svetega Rešnjega Telesa bo v soboto. Sv. maše bodo ob 7h, 10h in 17h. Po jutranji maši bo izpostavljeno Najsvetejše. Da bi bilo ves čas primerno število vernikov in tudi za vodstvo molitve, naj velja tale razpored: 8 – 9 Zapotok, Vinice, 9 – 10 Zamostec, Lipovšica, Ravni Dol, 11 – 12 Podklanec, 12 – 13 dekanijski duhovniki, 14 – 15 Sodražica, 15 – 16 Žimarice, 16 – 17 Globel, Jelovec. Starši pripeljite k molitvi tudi otroke. Ob 17h bo sklep češčenja z litanijami Srca Jezusovega in sv. mašo, ki jo bo daroval g. Mirko Virant. Ves dan bo tudi priložnost za sv. spoved.
Kdor želi prispevati primerno cvetje za okrasitev ob župnijskem prazniku, naj sporoči do četrtka zjutraj in pripravi v petek zjutraj.
V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.

nedelja 7h za farane
            10h +Marija Pirc obl.
ponedeljek 7h +Janez Levstek obl.
                  19h Sedlo +Franc Košir 30. d.
torek 7h +Uroš Krže
         19h sv. Marko +Marija in Jože Čampa Zapotok 13
sreda   po namenu
četrtek 19h +Jože Gornik
petek 7h +Anica Prijatelj 7. d.
sobota 7h +Janez in Anton Lovšin Žimarice obl.
            10h +Majda Govže Kumelj in Francka Kumelj
            17h +Ivan Benčina