Avtor: Administrator Objavljeno: 10. 12. 2016

3. ADVENTNA NEDELJA,  11. 12. 2016

GODOVI: v torek sv. Lucija, v sredo sv. Janez od Križa.

Danes teden bo 4. adventna nedelja. Skavti nam bodo prinesli luč miru iz Betlehema.

V četrtek bo srečanje za starejše. Ob 18h bo sv. maša, eno uro  pred mašo molitev pred Najsvetejšim zakramentom ter priložnost za sv. spoved, po maši družabno srečanje.

V petek bo začetek božične devetdnevnice. ob 18h v kapeli v župnijskem domu. Lepo vabljeni k številnejši udeležbi posebej tudi otroci, zlasti še prihodnji birmanci.

V soboto in nedeljo bo spovedovanje pred Božičem. V soboto bo    spovedovanje od 17.15 in med mašo, v nedeljo od 6.15 in med obema mašama.

Mladinska pevska skupina Alias vabi v soboto ob 19h na predbožični koncert v naši župnijski cerkvi.

V četrtek ob 16h bo začetek pripravljanja jaslic. Povabljeni dosedanji in tudi novi postavljalci.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino s Peska.

nedelja   7h za farane

10h +Alojzij Lušin Žimarice

ponedeljek      7h +Magdalena Petrič 1. obl.

15.30 Sedlo +Terezija Indihar

torek        7h +Ivana in Jože Lunder

sreda       7h +druž. Mohar in Rus

četrtek     18h +Pavla in Anton Govže

petek       18h +Marinka Knavs obl.

sobota     18h +Drago Žlindra 1. obl.

nedelja 7h za farane

10h +France Arko