Avtor: Administrator Objavljeno: 26. 08. 2017

21. NEDELJA MED LETOM,  27. 8. 2017

Danes je tudi žegnanje na Sedlu, kjer bo sv. maša ob 830.

GODOVI: Danes sv. Monika, jutri sv. Avguštin, v torek mučeništvo Janeza Krstnika, v petek obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah, v soboto pri nas obletnica posvetitve župnijske cerkve.

Danes teden bo zunanja slovesnost obletnice posvetitve župnijske cerkve in angelska nedelja. Pri obeh mašah bo darovanje za poravnavo dolga ob obnovi cerkve. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bo maša s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h, čez dan obhajilo bolnikov. Soboto po prvem petku molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Globeli.

V petek in soboto bo vpis k verouku; v petek od 17. do 18. ure za prvi razred, v soboto pa od 9. do 10. ure za ostale nižje razrede, od 10. do 11. ure pa za višje razrede. Kdor od 4. razreda naprej še ni vrnil knjige, naj jo prinese s seboj, enako tudi spričevala.

Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

Danes popoldne bo na Gori romarski shod. Ob 15. uri bo pred Najsvetejšim molitvena ura za blagoslov v novem šolskem letu in nato ob 16. uri sv. maša.

nedelja   7h za farane
              8.30 Sedlo za sosesko
              10h +Ljudmila Lovšin obl.
ponedeljek      7h +Marija Gornik in France Pirc
              19h Sedlo +Jože in Marija Hočevar
torek      7h udje bratovščine sv. Uršule
sreda      7h +Frančiška Peteh
četrtek   19h +Anton Petrič
petek      7h +Viktor Vesel

19h sv. Marko +Neža Oblak 7. d.
sobota 19h +Ivan Hočevar 30. d.
nedelja      7h za farane
           10h +Pavla Knavs 1. obl.