Avtor: Administrator Objavljeno: 7. 10. 2017

27. NEDELJA MED LETOM,  8. 10. 2017

GODOVI: v sredo sv. Janez XXIII. pp., v četrtek sv. Maksimilijan Celski, v soboto sv. Kalist.

Danes teden bo 28. nedelja med letom. Pri maši ob 10h bo srečanje in blagoslov zakonskih jubilantov in po maši še družabno srečanje v župnijskem domu. Vsi, ki obhajate 10., 20., 25., 30., 40., 50. ali 60. obletnico lepo vabljeni.

Maše na podružnicah bodo ob 17h.

V četrtek bo eno uro pred mašo (18h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom. V molitveni uri se bomo spomnili zadnjega Marijinega prikazanja v Fatimi pred 100 leti s fatimsko pesmijo, rožnim vencem in petimi litanijami Matere Božje.

V soboto ob 10h bo v Stični slovensko praznovanje stoletnega jubileja fatimskih prikazovanj. Lepo vabljeni.

Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino iz Žimaric.

Danes je novi Prijatelj in Misijonska obzorja.

V četrtek ob 19.30 bo v Zavodu sv. Stanislava v Šentvidu festival sodobne krščanske glasbe Ritem srca. Lepo vabljeni posebej mladi.

nedelja   7h za farane
              10h +druž. Šilc Lipcovi
ponedeljek      7h +Alojz in Jožefa Samsa
              17h Sedlo +Edvard Arko obl.
torek      7h +Alojzij Oražem
              17h sv. Marko +Alojz Benčina
sreda      7h +Janez in Neža Zajc Žimarice
četrtek   19h +Marija Hočevar 30. d.
petek      7h +Marija Krušič
sobota    19h +Vida Čampa 7. d.
nedelja   7h za farane
              10h +France Arko 1. obl.