Avtor: Administrator Objavljeno: 27. 07. 2019

17. NEDELJA MED LETOM,  28. 7. 2019

Po maši bo blagoslov prometnih sredstev.
GODOVI: jutri sv. Marta, v torek sv. Peter Krizolog, v sredo sv. Ignacij Lojolski, v četrtek sv. Alfonz Ligvorij, v petek sv. Evzebij.

Danes teden bo 18. nedelja med letom. Nabirka prve nedelje v mesecu bo za potrebe župnije. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zamostca.
Na Gori bo danes popoldan romarski shod. Ob 15. uri bo molitvena ura za  naše svetniške kandidate, ob 16. uri sv. maša.

nedelja    7h za farane
          10h +Ivan Hočevar obl.
ponedeljek      7h +Marija Hočevar
          19h Sedlo +Ludvik Vesel
torek        7h +Nežka Mihelič
          16h pogreb +Janez Tanko
sreda 7h oba +Franceta Francelj obl.
četrtek     19h +Darinka Zajc 7. d.
petek 7h +Rudolf in Angela Košir obl.
          19h +Silva Arko
sobota     19h +Janez Tanko 7. d.
nedelja    7h za farane
          10h +Ivana in Janez Levstek