Avtor: Administrator Objavljeno: 26. 10. 2019

30. NEDELJA MED LETOM,  27. 10. 2019

V petek bo slovesni praznik vseh svetnikov. Sv. maše bodo: v Sodražici ob 7h in 14h. Popoldne bo po praznični maši v cerkvi še besedno bogoslužje in molitve za rajne na pokopališču; ob 10h na Gori in po maši molitve za rajne na pokopališču, pri sv. Marku bo sv. maša in molitve za rajne ob 830. Ob 17h bo v Sodražici zvonilo v spomin rajnim. Takrat naj bi se zbrali k molitvi za rajne ali v cerkvi, kjer bomo skupaj molili tri dele rožnega venca, ali enako molite doma v družinah.
V soboto bo spomin rajnih ali verne duše. Sv. maše bodo ob 7h  in 18h v Sodražici, po jutranji maši molitve za rajne na pokopališču, ob 9h na Sedlu ter pri sv. Marku ob 16h. Pred vsako mašo ste povabljeni k molitvi rožnega venca za rajne.

GODOVI: jutri sv. Simon in Juda Tadej apostola, v torek sv. Mihael Rua.
Danes teden bo 31. nedelja med letom in zahvalna nedelja. Pri obeh mašah  bo darovanje za potrebe cerkve in zahvalna pesem. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Maše na podružnicah bodo ob 16h, v Sodražici večerne ob 18h.
Ker je prvi petek na praznik, bo obhajilo bolnikov v četrtek.
V četrtek bo eno uro pred mašo (17h) ura molitve pred Najsvetejšim zakramentom.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Podklanca. Za zahvalno nedeljo okrasimo cerkev s pridelki zemlje in izdelki suhe robe. Tudi drugi povabljeni, da prispevate lepe pridelke in izdelke za okrasitev cerkve.
Danes je novo Ognjišče in tiskana oznanila.

nedelja    7h za farane
          10h +Ludvik Pahulje obl.
ponedeljek      7h +Nežka Vesel obl.
          16h Sedlo +Milena Turk
torek        7h +starši Marinko obl.
sreda 7h +Dominik in Amalija Perušek
četrtek     18h +Darinka in Jože Zajc