Avtor: Administrator Objavljeno: 30. 05. 2020

BINKOŠTI, 31. 5. 2020

Danes obiskanje Device Marije in sklep šmarnic.
Jutri je binkoštni ponedeljek, Marija, Mati Cerkve. Sv. maši bosta ob 8h in 19h  Po večerni maši bo seja ŽPS.

GODOVI: v sredo sv. ugandski mučenci, v petek sv. Bonifacij, v soboto sv. Norbert.
Danes teden bo praznik Svete Trojice.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maš s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, obhajilo bolnikov? Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Danes so spet tiskana oznanila. Poglejte tudi glede sklepa verouka. Od 4. razreda naprej bomo imeli še sv. spoved, kot je objavljeno. Za 9. razred v torek ob 15h in razdelitev spričeval, za ostale prihodnji teden.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim naslednjo skupino s CNO.
Tudi letos bo po prazniku SRT od petka do sobote nočno češčenje SRT. Razpored je zadaj na oglasni deski in ste vabljeni k vpisu, da bo vsako uro vsaj nekaj molivcev.

nedelja       7h za farane
           10h +Janez Levstek
ponedeljek 8h +Janez Milavec
17.30 Gora poljska maša Kračali
           19h +Polonca Kovačič 7. d.
torek  7h +Toni Gornik
           19h Sedlo +starši Janež Globel 5
sreda   7h +Danica Husič
           19h sv. Marko +Tadeja Mraz
četrtek 19h +Drago Kožar obl.
petek   7h +Alojz in Jožefa Samsa
           19h v čast Mariji Pomagaj v zahvalo