Avtor: Administrator Objavljeno: 1. 08. 2020

18. NEDELJA MED LETOM, 2. 8. 2020

VARSTVENI UKREPI: Ob vstopu v cerkev si je treba takoj nadeti masko (ali drugo zaščito obraza), obvezno je razkuževanje rok in držati medsebojno razdaljo tudi ob prihajanju k obhajilu in odhodu iz cerkve. Ob prihodu naj v pripravljeno škatlo vsak udeleženec odda listič s telefonsko številko (brez imena ali drugih podatkov).

GODOVI: v torek sv. Janez Vianej, v sredo Marija Snežna, zavetnica cerkve na Gori, kjer bo sv. maša ob 17.30, pol ure prej molitev pred Najsvetejšim, v četrtek Jezusova spremenitev na gori, v petek sv. Sikst, v soboto sv. Dominik.
Danes teden bo 19. nedelja med letom in žegnanje na Gori, kjer bo sv. maša ob 10h. V soboto tam ne bo maše.

Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maš s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino s Slemenske c.

nedelja    7h za farane
          10h +Ivan Hočevar obl.
ponedeljek      po namenu
torek        udje bratovščine sv. Uršule
sreda 17.30 Gora +Stana Lavrič in Franc Modic
četrtek     19h +Bogdan Adamič (vnuk Jan)
petek 7h +Ivana Levstek obl.
          19h +Helena Drobnič
sobota     19h +Dragica Osojnik
nedelja    7h za farane
          10h +Ivanka Levstek Pikčeva obl.
          10h  Gora za sosesko