Avtor: Administrator Objavljeno: 29. 08. 2020

22. NEDELJA MED LETOM, 30. 8. 2020

Danes je tudi žegnanje na Sedlu, kjer bo sv. maša ob 830. Pri maši ob 10h bo sklep oratorija.
GODOVI: v torek obletnica kronanja Marije Pomagaj na Brezjah, v sredo sv. Marjeta, v četrtek sv. Gregor Veliki, v soboto sv. mati Terezija.

Danes teden bomo obhajali obletnico posvetitve župnijske cerkve in angelsko nedeljo. Običajno darovanje za potrebe župnije bo v nabiralnik. Prvo nedeljo bo pred jutranjo mašo pol ure izpostavljeno sveto Rešnje telo.
Petek  bo prvi v mesecu. V četrtek bomo v molitveni uri ob 18h pred Najsvetejšim zakramentom molili za nove duhovne poklice. Prvi petek bosta sv. maši s posvetitvijo Jezusovemu Srcu ob 7h in 19h, čez dan obhajilo bolnikov. Prvo soboto molimo za svetost duhovnikov in duhovne poklice.
Za čiščenje in okrasitev cerkve prosim prvo skupino iz Zamostca.
V petek in soboto bo vpis k verouku; v petek od 17. do 18. ure za prvi razred, v soboto pa od 9. do 10. ure za ostale nižje razrede, od 10. do 11. ure pa za višje razrede. Kdor od 4. razreda naprej še ni vrnil knjige, naj jo prinese s seboj, enako tudi spričevala. Prijavnico najdete na spletni strani.
Danes so nova tiskana oznanila.

nedelja      7h za farane
           8.30 Sedlo za sosesko
           10h +Pavla Knavs obl.
ponedeljek 7h +Anica Oluič
           17.30 Gora +Marija Krže Betonovo obl.
           19h Sedlo +Alojz Zabukovec Zamostec
torek  7h +Ivana Pirc Žimarice obl.
            17.30 Gora +Mihela Žagar
          19h sv. Marko +Ivan Čampa Zapotok