Avtor: Administrator Objavljeno: 17. 10. 2020

OZNANILA 18. 10. 2020

29. NEDELJA MED LETOM, 18. 10. 2020

Danes je 29. nedelja med letom – misijonska nedelja, darove za potrebe misijonov lahko oddate v nabiralnik v cerkvi, tam pa lahko vzamete tudi žepne koledarje, ki so jih pripravili misijonarji.

GODOVI: Danes sv. Luka ev., v sredo sv. Uršula, v četrtek sv. Janez Pavel II, v petek sv. Janez Kapistranski, v soboto sv. Anton Marija Klaret.
Danes teden bo 30. nedelja med letom.
Do nadaljnjega so iz poznanih razlogov vse maše odpovedane. Dejavno se pridružite kateremu od prenosov sv. maš zlasti ob nedeljah, pa tudi druge dni. Duhovniki mašujejo sami in tudi vse nas vključujejo v mašno daritev. Gospod župnik sedaj mašuje v bolniški sobi po vaših namenih. Maše lahko oddate v župnijski pisarni, po predhodnem dogovoru z Janom (041 212 517).

Tudi v teh kriznih časih ne pozabimo na molitev in prijateljstvo z Bogom, prebirajmo božjo besedo za vsak dan, katero dobimo na povezavi na župnijski spletni strani in na hozana.si.

Škofje so v navodilih priporočili tudi obhajila ljudstva, tako bo obhajilo v sodraški župnijski cerkvi vsako nedeljo od 9h do 945, tako da lahko ob 10h spremljate prenos svete maše na Televiziji Slovenija. V cerkev k obhajilu naj prihajajo samo zdravi verniki, ves čas pa skrbimo, da v cerkvi ne bo več kot deset ljudi, da uporabljamo zaščitno masko, si razkužimo roke in ohranjamo primerno medsebojno razdaljo.

nedelja       za farane
ponedeljek +Ivan Čampa
                   +Ludvik Pajnič (mašuje Dobrovoljc)
torek           +Frančiška Pirc
                  +Neža Ilc (mašuje Dobrovoljc)
sreda         +Andrej Pust obl.
četrtek       +Manuela Vesel 7.d.
petek         +France Cvar
sobota       +Miha Čampa obl.
nedelja      za farane