Avtor: Administrator Objavljeno: 2. 01. 2021

oznanila 3. 1. 2021

2. NEDELJA PO BOŽIČU, 3. 1. 2021

Danes je 2. nedelja po božiču, od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi. Nabirka v nabiralnikih v cerkvi bo namenjena za obnovo pritličja v župnišču. Ob 10h bo na prvem programu nacionalne televizije prenos sv. maše iz mariborske stolnice.
GODOVI: v četrtek sv. Rajmund.
Danes teden bo praznik Jezusovega krsta. V bogoslužju se konča božični čas. Od 9h do 945 boste lahko prejeli sveto obhajilo v župnijski cerkvi.
V torek bo drugi sveti večer, po 18. uri smo ob pritrkovanju zvonov povabljeni k obhajanju svetega večera v družinah s kajenjem in blagoslovom doma ter molitvijo rožnega venca.
V sredo bo slovesni praznik Gospodovo razglašenje - sv. trije kralji.
Med navadnimi delavniki bodo spet maše z ljudstvom, v župnijski cerkvi, po urah oznanjenih ob mašnih namenih. Na praznike in nedelje bodo sv. maše po priporočilih slovenskih škofov samo zasebno.
Župnijska pisarna bo ta teden odprta v soboto od 10h do 12h ter po dogovoru (071 243 266).
Župnijska cerkev je še vedno odprta vsak dan od 9. do 17. ure. Za obisk upoštevajte državna navodila ter navodila škofov.
Voščilo kolednikov in spremno pismo si lahko ogledate ter preberete na povezavi. Gradivo za trikralevsko akcijo tudi dobite v cerkvi pri glavnem vhodu ter tam tudi oddate dar za misijone.

MAŠNI NAMENI
nedelja       za farane